Blog tematyczny dla aktywnych mężczyzn.

LifestyleMotoryzacja

BMW stare modele, które zachwycają i są poszukiwane

BMW stare modele, które zachwycają i są poszukiwane

Większość mężczyzn fascynuje się motoryzacją. Samochód jest nie tylko świetnym środkiem transportu, którym można przedostać się w konkretne miejsce. Jest to także pojazd, którym można się zachwycać i udoskonalać. Najlepsze marki na świecie są poszukiwane, a wśród nich króluje BMW. Szczególnie stare modele zachwycają i powodują u niektórych zawrót głowy.

Marka BMW – lider wśród motoryzacji

BMW jest niemiecką marką, którą założyli w 1916 roku Popp, Rapp i Castiglioni. Siedzibą producenta samochodów i motocykli jest miasto Monachium znajdujące się w Bawarii. Pierwszym samochodem był niewielkich rozmiarów Dixi. W dzisiejszych czasach BMW produkuje auta Serii 1, 2, 3, 4, 5, 6 i 7. Można kupić crossovery, SUV-y, sportowe modele i ekologiczne. Do koncernu BMW należy jeszcze Rolls-Royce. Marka jest znana i ceniona na całym świecie. Samochody BMW jeżdżą nie tylko po drogach europejskich, ale także w Stanach Zjednoczonych i na innych kontynentach. Z uwagi na długą historię i produkcję pojazdów najwyższej klasy dużym zainteresowaniem cieszą się BMW stare modele.

BMW stare modele

Fani motoryzacji uwielbiają stare modele samochodów, które można odnowić i zrobić z nich coś cudownego. Wśród starszych modeli BMW na uwagę zasługują modele z serii 3 E46. Dlaczego są tak popularne? Przede wszystkim za niezawodność. Należy jednak pamiętać, że nawet w modelu kombi BMW E46 ciężko będzie zmieścić całą rodzinę, gdyż bagażnik nie jest zbyt duży. Sprawdzi się ono najlepiej jako auto dla czterech osób. Kolejnym klejnotem jest BMW E90 produkowane w latach 2006-2011 z serii 3. Zachwyca nie tylko elegancją czy luksusowym wykończeniem, ale również ma wiele ciekawych funkcji. Co ważniejsze znajduje się w nim jeden z najlepszych silników, dzięki któremu ten model nadal jest bardzo poszukiwany i ceniony.

Ile kosztują stare modele BMW?

Stare samochody większości osób kojarzą się z niskimi cenami. Jednak osoby, które poszukują niezawodnych i ponadczasowych modeli BMW, muszą zajrzeć głębiej do kieszeni. Oczywiście cena zależna jest od konkretnego modelu i rocznika. Liczy się też stan techniczny i wizualny. Modele z serii 3 można kupić za 10000 złotych, a także i za 30000 złotych. Są też perełki, które zostały wyremontowane i kosztują podobnie, co nowsze egzemplarze. Osoby, które potrafią same zrobić większość prac przy samochodzie, powinny zdecydować się na model w gorszym stanie i samodzielnie go doprowadzić do ideału. Dzięki temu można będzie cieszyć się autem doskonałym, bo marka BMW jest niezawodna i solidna.

Czy warto kupić stary model BMW?

Kupno starego modelu BMW jest opłacalne dla wszystkich, którzy cenią prestiż i luksus. Producent w swoich modelach stosuje wysokiej klasy inżynierię oraz eleganckie wnętrza. Wiele starych modeli zapewnia doskonałe osiągi, a dodatkowo niezawodne silniki zamontowane w kultowych modelach są nie do pobicia. Każdy, kto chciałby mieć niezawodne auto, powinien pomyśleć o starym modelu BMW. Szczególnie E90 z serii 3 zasługuje na dużą uwagę. Warto rozważyć zakup i cieszyć się szybką i bezpieczną jazdą.

Udostępnij