Masaże dla mężczyzn Kraków


Dotyk, który rozpuszcza napięcia i łagodzi stres. Masaż Kraków w słowiańskim stylu.

Cofnij
Masaże dla mężczyzn Kraków
Manspa ikona
Nasze masaże Kraków przeprowadzane są w ściśle holistycznej atmosferze. Składa się na nią nie tylko wystrój wnętrza, ale także umiejętność wykonywania zabiegu oraz zachowanie terapeutki. Rozprowadzamy zablokowaną enegrię po ciele, wprowadzamy harmonię, jednoczymy wszystkie zmysły. ManSpa - najlepsze masaże w Krakowie - naturalna aranżacja, holistyczne podejście oraz słowiański styl. Masaże w naszym SPA pozwala na odzyskanie pogody ducha, poprawę samopoczucia oraz niezwykłe poczucie wyzwolenia spod ciężaru problemów. Masaż likwiduje wewnętrzne blokady, pozwala wyzbyć się stresu i negatywnych emocji. Wprawiamy w stan medytacji, całą uwagę skupiamy na naszym gościu, jego komforcie i poczuciu bezpieczeństwa. Zapewniamy profesjonalną obsługę, niezwykłą atmosferę i aranżację pomieszczenia oraz holistyczne podejście. Nasze profesjonalne terapeutki dopasują techniki masażu klasycznego, relaksacyjnego oraz leczniczego specjalnie pod Twoje oczekiwania. Dobiorą wymaganą intensywność oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Pragniemy stale zaskakiwać naszych gości, wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Pasjonujemy się masażem i ich efektywnością. Pragniemy zrobić coś dla Ciebie, dla poprawy twojego samopoczucia oraz stanu fizycznego.
Zabieg Czas trwania Cena
 
> Poranny masaż energetyzujący 30/60min 150/200zł
> Masaż manSPA 60/90min 190/250zł
> Masaż słowiański 60/90min 190/250zł
> Masaż ziołowy 60/90min 190/250zł
> Oczyszczająca medytacja podczas masażu 60min 190zł
Masaże dla mężczyzn Kraków

Holistyczne terapie ciała


Zadbane ciało dodaje męskości. Pielęgnacja oraz masaż - Relaksujące połączenie dedykowane mężczyznom.

Cofnij
Holistyczne terapie ciała
Zabieg Czas trwania Cena
 
> Holistyczna terapia detoksykująca 120 min. 360 zł
> Holistyczna terapia nawilżająca 120 min. 360 zł
> Holistyczna terapia rewitalizująca 120 min. 360 zł
Manspa ikona
Specjalizujemy się w zabiegach na ciało dla mężczyzn Kraków. Nasze terapeutki wykonują peelingi ciała dla mężczyzn na bazie naturalnych polskich kosmetyków, a także terapie na ciało o różnych właściwościach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb skóry. Wszystkie zabiegi na ciało dla Panów wykonujemy w specjalnych słowiańskich gabinetach, w których dzięki zastosowaniu pieca do sauny osiągamy idealne warunki sprzyjające wchłanianiu się kosmetyków i potęgujące ich działanie. Oddaj się w ręce naszych specjalistek, a Twoje ciało będzie zadbane jak nigdy dotąd. Niesamowita pielęgnacja naturalnymi kosmetykami dla mężczyzn w połączeniu z końcowym masażem stanowi pełnię udanego zabiegu. Wierzymy, że ciało odbija wszystko co dzieje się w umyśle. Niesamowita moc dotyku wprowadza harmonię i równowagę w stanie emocjonalnym. Pomagamy w osobistym rozwoju wewnętrznym i wpływamy na pozytywny przepływ energii przez ciało. Wykorzystujemy lecznicze właściwości masażu oraz kosmetyków naturalnych, jednocześnie wprowadzamy Cię w stan głębokiego relaksu. Do zabiegów i masaży wykorzystujemy także sienno-ziołowe stoły do masażu oraz leczniczą ziołową aromaterapię, praktykowaną w każdym gabinecie. Lecznicze właściwości ziół mają zbawienny wpływ na umysł oraz drogi oddechowe. 
Holistyczne terapie ciała

Holistyczne terapie twarzy


Wypielęgnowana twarz - męska twarz. Zabieg pielęgnacyjny w połączeniu z emocjonalnym masażem twarzy.

Cofnij
Holistyczne terapie twarzy
Manspa ikona
Oddaj się w ręce profesjonalistów. Oferujemy zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn - oczyszczenie twarzy Kraków, peeling twarzy Kraków, nawodnienie twarzy Kraków, oraz maseczki na bazie naturalnych polskich kosmetyków. Rytuał rozpoczyna się oczyszczeniem twarzy, dobraniem odpowiedniego kosmetyku oraz zabiegu do rodzaju skóry. Niepowtarzalność zabiegów w naszym SPA dla mężczyzn warunkuje połącznie pielęgnacji skóry twarzy oraz aspektu relaksacyjnego. Delikatny masaż skóry głowy, obręczy barkowej, a także dłoni wieńczący każdy zabieg, pozwala na pełnię odprężenia i wyciszenia. Stan relaksu jaki osiągniesz dzięki specjalnym technikom masażu sprawi, że Twoja twarz będzie promienna, co dodatkowo spotęguje efekty zastosowanej pielęgnacji. Zabiegi polegają na skupieniu się na kanałach przepływu energii, które znajdują się na twarzy. Terapie rozluźniają napięte miejsca na twarzy, które odpowiadają konkretnym częścią ciała lub organom. W połączeniu z dźwiękiem relaksacyjnej muzyki, oraz łagodnym światłem lamp i aromaterapii zabieg pozwala na całkowite wyciszenie organizmu, odprężenie oraz pozbycie się stresu. Działamy dobroczynnie na ciało poprzez umiejętne korzystanie z czterech głównych w naszym Spa żywiołów. Najchętniej korzystamy z wody – każdy nasz gabinet jest sauną, poprzez odpowiednie nawilżenie i temperaturę parowania. Przed zabiegami oczyszczamy także dokładnie całe ciało.
Zabieg Czas trwania Cena
 
> Holistyczna terapia nawadniająca 60 min. 250 zł
> Holistyczna terapia przeciwzmarszczkowa 60 min. 250 zł
> Holistyczna terapia oczyszczająca 60 min. 250 zł
Holistyczne terapie twarzy

Depilacja


Gładka skóra prawdziwego mężczyzny

Cofnij
Depilacja
Zabieg Czas trwania Cena
 
> Klatka piersiowa 200 zł
> Wybrana część ciała 100-200 zł
Manspa ikona
Depilacja dla mężczyzn Kraków - tylko w MANSPA! Oferujemy profesjonalne usługi męskiej depilacji na bazie kosmetyków dedykowanych do usuwania męskiego owłosienia. Wykonujemy zabiegi depilacji woskiem. A każdy zabieg depilacji połączony jest z odpowiednią naturalną pielęgnacją o działaniu łagodzącym. Wydepilowane męskie ciało wygląda przede wszystkim estetycznie a dodatkowo pozwala lepiej zadbać o higienę. Usunięcie owłosienia znacząco podniesie Twój komfort fizyczny i psychiczny zwłaszcza, jeśli borykasz się z nadmierną potliwością lub hipertrychozą. W trosce o Twoją skórę, używamy sprawdzonych kosmetyków i nowoczesnych technologii. Męska depilacja Kraków to dzisiaj standard zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn - nie jest już tematem tabu, powoli staje się trendem wśród mężczyzn. Zadbaj o swoje ciało i pozbądź się zbędnego owłosienia. Zapraszamy do naszego salonu SPA dla mężczyzn, gdzie specjalizujemy się w depilacji męskiego ciała. Dbamy o Twój wizerunek i wygląd zarówno zewnętrzny jak i wewnętrzny – wpływamy na Twoje emocje i samopoczucie, dodajemy Ci sił. Wpływamy na Twoją samoocenę – podnosimy ją poprzez odpowiednią pielęgnację. Skupiamy się na komforcie i prezentujemy najlepsze masaże w Krakowie. Wystarczy nam Twoje zaufanie – my zatroszczymy się o resztę.
Depilacja

Manicure i Pedicure


Zadbane dłonie i stopy wizytówką prawdziwego mężczyzny.

Cofnij
Manicure i Pedicure
Manspa ikona

Wygodny fotel, kameralna atmosfera, odprężająca muzyka, szklaneczka whiskey z lodem... W takim anturażu nawet zwykły manicure stanie się wyjątkowo męski. Naszą specjalnością jest pielęgnacja męskich dłoni i stóp połączona z masażami oraz zabiegami manicure i pedicure dlla mężczyzn Kraków. Nasze terapeutki zadbają o Twoje dłonie, stopy i paznokcie, a pobyt w naszym SPA dla mężczyzn pozwoli ci zadbać o siebie i zrelaksować się po całym dniu na nogach. Pielęgnacja dłoni i stóp Kraków jest równie ważna, jak pielęgnacja pozostałych części ciała i nie może być spychana na drugi plan i zaniedbywana. Dzięki manicure i pedicure będziesz mógł cieszyć się zadbanymi dłońmi, stopami i paznokciami, a każdy uścisk dłoni będzie zdecydowany, pewny siebie oraz odpowiednio mocny. Manicure i pedicure to cały szereg zabiegów pielęgnacyjnych, które mają za zadanie zadbać o skórę stóp i jej właściwe nawilżenie. W efekcie pozostaje ona miękka, odżywiona oraz mniej się poci, a sam zabieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący.  W dłoniach i stopach znajduje się bardzo wiele zakończeń nerwowych, które – masowane w odpowiedni sposób – mają dobroczynny wpływ na cały organizm. 

Zabieg Czas trwania Cena
 
> Manicure ekspres 60 min. 85 zł
> Manicure SPA 90 min. 125 zł
> Pedicure ekspres 60 min. 115 zł
> Pedicure SPA 90 min. 150 zł
> Manicure & Pedicure ekspres 120 min. 180 zł
> Manicure & Pedicure SPA 180 min. 250 zł
Manicure i Pedicure

Naturalne kosmetyki w Krakowie


Poczuj je na własnej skórze i przekonaj się o ich 100% naturalności.

Cofnij
Naturalne kosmetyki w Krakowie
Zabieg Czas trwania Cena
 
> Naturalne wody toaletowe i perfumy
> Naturalne i organiczne kosmetyki dla mężczyzn
> Naturalne i organiczne olejki i oliwki
Manspa ikona

W szeroko rozbudowanej ofercie naszego ManSPA, nasze kosmetyczki i terapeutki używają do wykonywania wszystkich zabiegów i masaży w Krakowie tylko 100% naturalne kosmetyki w Krakowie. Polecane są one dla osób, które pragną czerpać z natury to co najcenniejsze. Oferujemy produkty, które zawierają dużą ilość naturalnych składników, ziół, kwiatów olejów, glinek i masek. Szanujemy wybór naszego klienta, dzielimy się z nim doświadczeniami oraz doradzamy w efektywny sposób jak wykorzystać nasze produkty. Pragniemy dzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami z klientami. Bazujemy na wiedzy i kulturze dawnych Słowian, którzy potrafili czerpać z natury najkorzystniejsze składniki, co przekładało się na ich późniejsze zdrowie i samopoczucie, a także długoletniość. Najpopularniejszymi składnikami do produkcji kosmetyków naturalnych są: aloes, glinka, miód, algi, pestki, nasiona, zioła, kaktus i herbata. W zależności od składników działają korzystnie na cerę, nie podrażniają, oczyszczają i pobudzają komórki do regeneracji. W naszym SPA niezwykle przykładamy uwagę do tego aby kosmetyki pochodziły z kontrolowanych upraw i hodowli oraz nie były testowane na zwierzętach. Nie akceptujemy także żadnych substancji szkodliwych ani modyfikowanych genetycznie.

Naturalne kosmetyki w Krakowie